• owy
Dobrej jakości Ręczny Miernik Mocy EPN80 PON Fiber Optic fiber optic sprzęt SC/PC 1310/1490/1550nm EPN80 Włókna Miernik Mocy

Dobrej jakości Ręczny Miernik Mocy EPN80 PON Fiber Optic fiber optic sprzęt SC/PC 1310/1490/1550nm EPN80 Włókna Miernik Mocy

€ 132.13

Tanie: Dobrej jakości Ręczny Miernik Mocy EPN80 PON Fiber Optic fiber optic sprzęt SC/PC 1310/1490/1550nm EPN80 Włókna Miernik Mocy, kup wysokiej jakości Fiber Optic Equipments bezpośrednio od dostawców z Chin: Dobrej jakości Ręczny Miernik Mocy EPN80 PON Fiber Optic fiber optic sprzęt SC/PC 1310/1490/1550nm EPN80 Włókna Miernik Mocy

Kwota
w magazynie

dobrej jakości Ręczny Miernik Mocy EPN80 PON Fiber Optic fiber optic sprzęt SC/PC 1310/1490/1550nm EPN80 Włókna Miernik Mocy ja zapewniam, że jakość naszych produktów w celu zapewnienia, że możemy dać ci najlepsze usługi w celu zapewnienia najszybsze wysyłki, najbardziej bezpieczny sposób, aby dostarczyć towar do twoich rękach! jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu, lub mają problemy z jakością, proszę nie panikować, nie krępuj się przedstawić sporów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, będziemy ci najbardziej satysfakcjonującej odpowiedzi! szczęśliwy zakupy, dziękuję bardzo Atrybuty produktu dobrej jakości Ręczny PON Fiber Optic EPN80 Miernik Mocy   DISCRIPTION Źródło laserowejest częścią przybornik essentials pracy w pary z metrów do pomiaru mocy optycznej the tłumienia optycznego i wyeliminować błędy, gdy telecom techników instalacji lub utrzymania światłowodu sieci. Tribrer EPN80 serii źródła laserowego są dobrze zaprojektowane dla pierwszej klasy wszechstronność oferuje stabilizowany sygnału lasera, a także różnych długościach fal. Z solidnej konstrukcji, seria Tribrer EPN80 źródła laserowego są zbudowane na najwyższym wytrzymałość i wszechstronność, idealny do najtrudniejszych warunkach testowych w celu sprawdzenia ciągłości i ocenić włókna link transmisja jakości CECHY 1 ~ 3 długości fali wyjście na jednym portu;wysoka stabilizacja, wbudowany w światłowodowe izolator;270, 1000, 2000 Hz Tone Auto-Wave ID wyjście (podczas pracy z miernikiem mocy Tribrer AOP100);zbudowany w VFL (opcjonalnie);tryb oszczędzania energii;mocy autonomii z 16 godzin;roczna gwarancja i trzyletniej zalecane kalibracji przedziału. Zakres pomiarowy 1310 nm : -35 ~ + 10d Bm 1490 nm : -50 ~ + 10 d Bm 1550 nm : -45 ~ + 25 d Bm przejść Przez Straty < 1.5 d B dokładność * 0.2d B ± (burst sygnału : ± 0.5d B) próg zestawy 10 Przechowywanie danych 100 złącze SC/PC (lub dostosować) automatyczne Wyłączanie Zasilania bez pracy w 10 minut (może być anulowane), Słaba bateria energii Ładowania baterii tak podłącz Do KOMPUTERA funkcja opcjonalna instrukcja Kalibracji tak Czas pracy powyżej 36 godzin temperatura przechowywanie : -20-+ 60 ℃, < 90% RH Pracy : -10-+ 50 ℃, < 90% RH Zasilanie 3 * baterie AA lub AC/DC adapter rozmiar/Waga 190mm * 90mm * 40mm/Około 450g w 20±3℃, z SC/PC złącze,-10d Bm AKCESORIA standardowy torba do przenoszenia 1 podręcznik użytkownika 1 certyfikat kalibracji 1 opcjonalnie AC/DC adapter 1 oprogramowanie 1 kabel USB 1 zdjęcie 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności. 2. If nie można kasie czas natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie. 3) jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni. 1. SHIPPING WORLDWIDE.(z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO) 2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. 3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.

Datasheet

Numer modelu:
EPN80
Nazwa marki:
ZHWCOMM
Model Number:
Pon Optical Power Meter
Quantity:
1PCS
Place of origin :
China
Calibration Wavelength(nm) :
1310 1490 1550nm
Detector Type :
InGaAs
Connector:
SC/PC(standard)
Testing Mode:
P/F and normal
Used for:
APON, BPON, EPON and GPON net
Insertion Loss :
1.5dB

Produkty powiązane

Zestaw Ftth praska zimna pokryte drutu striptizerka kabel ftth spadek kabel striptizerka

ten wielofunkcyjny Spadek kabel rozbiórki, pokryte drutu kabel stripping ma żebra kurtki pokryte drutu kabel rozbiórki kabel skinning wielofunkcyjne narzędzie pracy z szybko otwarty!  wspólne dla FTTH, itp Komunikacji Inżynierii. cechy : kompaktowy, wytrzymała konstrukcja 2one (skórki skóry i stałej długości stripped) 3 o długości pozycjonowanie 4 łatwa obsługa do przenoszenia   opis produktu : projektu parametry techniczne   zakres : 3.0x2.0mm kabel światłowodowy Pixian   średnica włókna : 125 Mikro Tight okładziny średnica : 250 Mikro liczba włókna rdzenia : 12   golarka i silny materiał glutenu   wzmocnienie drutu rdzeniowego FRP wzmocniony rdzeń   Temperatura pracy : od20 do + 45 C

€ 9.00 9.60

2 sztuk/partia Fiber optic cleaner, włókna płuczki, nie-cleaning pen + LC włókna 1.25mm Optical Fiber Chemiczna Pen

produkt zawiera : 1 Włókna światłowodowe cleaner 1 2 LC 1.25mm Optical Fiber Chemiczna Pen 1 jedno Kliknięcie1.25mm LCzłącze Światłowodowe Cleaner i LC / MU Światłowód Chemiczna Pen, Bardzo wysokiej jakościopis Ferrule światłowody Cleaner800 razy do czyszczeniaLC / MU (1.25mm) złącze są dostępneobraca się o 180 do pełnej zamiataćdziała dobrze z LC i MU złącza, ten instrument czyści ferrule twarze, usuwanie kurzu, olej, i inne zanieczyszczenia bez nicking lub zarysowania powierzchni czołowej.cechy : łatwe pchania ruchu angażuje złącze i initiates cleanerjednorazowe z 800 + cleanings na jednostkęwykonane z antistatic żywicyczyszczenie mikro włókna są linka gęsto i gruzu darmowysuwana końcówka osiągnie podtynkowego złączasystem czyszczenia obraca się o 180 do pełnej zamiataćsłyszalny kliknij kiedy zaangażowanychzastosowania : sieci światłowodowych paneli i zespołówna zewnątrz aplikacji FTTX montaż Kabli zakład produkcyjny interfejs Optical fiber maszyna do czyszczenia z bez alkoholu specjalnego włókna z rdzeniem, Cleaner unikalna konstrukcja struktury i wyboru, tak, że każdy czyszczenia w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów, filtry łatwy do przenoszenia wystarczy delikatnie wytrzeć, światłowodowe połączenie interfejsu w kurzu i tłuszczu, który jest wyczyszczone, przystępne, taśma w czystsze czyszczenia można powtórzyć i wymienić w celu zmniejszenia kosztów z większych użytkowników. Interfejs Światłowodowy Rdzenia Powierzchni Czołowej Cleaner Parametrów Technicznych 1, czyszczenie : 500 razy czasy 2, efekt czyszczenia : 20 do50 d B (return loss) 3, stosowanie temperatury : 10 do + 50 ° c 4, temperatura przechowywania : od30 do + 70 ° c

€ 26.18

10 mW Wizualny Lokalizator uszkodzeń Światłowody Narzędzia Tester Kabli 10-12 KM Typu Pen Test Urządzenia Laserowe Czerwone światła Hurtownie

10 m W Wizualny Lokalizator uszkodzeń Światłowody Narzędzia Tester Kabli 1012 KM Typu Pen Test Urządzenia Laserowe Czerwone światła Hurtownie opis produktu styl : Tester Kabli światłowodowych dane techniczne : centralny Długość Fali : 650nm +10nmemiter Typ : FPLDMoc wyjściowa : 10 m WZłącze optyczne : 2.5mm złącze uniwersalne do testowania różnych ST, SC, FC interferespracy Model : Zarówno CW i Puls dostępneCzęstotliwość impulsów : od 2 do 3 HzZasilanie : 2 baterie alkaliczne AA (BRAK w zestawie)Czas Pracy baterii : 650nm 10 mw > 12 godzinTemperatura pracy : 0 do + 60 ° CTemperatura przechowywania & pound;20 do + 70 ° Cpakiet zawiera : 1*10 m W Wizualny Lokalizator uszkodzeń1 * Protect bag

€ 12.00 13.62

KELUSHI Metal Optical Fiber Cable Tester Czerwony Źródło Światła 30 mw Światłowodowy wizualny Lokalizator uszkodzeń 30 km z 2.5mm Connecotor

30 mw 30 Km Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń dla SC / ST / FC Złącze, czerwony Laser Tester Pen dla CATV + 2 Sztuk Rękawem Rdzeni, Darmowa Wysyłka parametry produktu : typ : 30 m W długość fali : 650nm20nm ± moc wyjściowa : więcej niż 30 mw dynamiczny Odległość : mniej niż 30 km złącze : 1.25mm złącze FC (lub) 2.5mm Uniwersalny commector Wielkość opakowania : 210*73*30mm waga : 120g Zasilanie : AA * 2 (brak w zestawie) Shell materiał : aluminium cechy : ciągłe fali i tryb impulsowe, stała moc wyjściowa Tamperature pracy : 10 Celsjusza + 50 Stopni Celsjusza, Mniej niż 90% RH Temperatura przechowywania : 20 Celsjusza + 60 Stopni Celsjusza, Mniej niż 90% RH 1 ...

€ 13.37

10 Części/partia Włókna Włókna Kwadrat Rodzaj Gołe Włókno SC Adapter Kołnierza Gołe Włókno SC Adapter

Opis produktuadaptera jest mechaniczne urządzenie zaprojektowane, aby wyrównać światłowodowe złącza to zawiera interconnect rękawem,, która posiada dwa tulejek razem.gołe włókno optyczne adaptersą używane jako medium do link gołej optical fiber sprzęt do światłowodu.cechy : pasuje odpowiednio FC, SC, ST, LC adapterynajlżejszy ciężar i bardzo kompaktowy rozmiarspecjalnie zaprojektowany mechanizm minimalizuje tłumiennośćnajwyższy powtarzalnośćprzyjazny dla użytkownikałatwo włożyć, usunąć i odświeżyć włóknadane techniczne : gołe włókno SC adapter1...

€ 98.05

Jeden Nowy LSI MegaRAID 9260-8i 8-portowy PCI-E SATA 6 Gb/s/SAS Raid Karty

Model marka LSI Model92608i niski Profil Gotowe dane techniczne typ SATA / SAS wewnętrzne Złącza2 x miniSAS SFF8087 interfejs Pciexpress 2.0 Szybkość transferudo 6 Gb / s DDRII 512 MB cache (800 MHz) RAID 0 / 1 / 5 / 6 / 10 / 50 / 60 cechy cechy Usługi dla bardziej bezpieczne Szyfrowanie danych Safe Store ochronyniskoprofilowe MD2 form factor dla przestrzeni ograniczone 1 U i środowisk 2 U opis : osiemport Mega RAID SAS 92608i zapewnia nowy poziom lub wydajność i ochronę danych dla wewnętrzne systemy magazynowania używając do 32 SATA lub SAS dyski twarde lub ssd napędy. z transferem danych z prędkością do 6 Gb / s na port, the Mega RAID SAS 92608i użytkownikom przynosi nowe funkcje i lepszą wydajność podczas kontynuując wspierać wszystkie funkcje poprzednich 3 Gb / s SATA i SAS generacji. wartość ta kontrolera linii, idealny do wewnątrzthebox łączność, wykorzystuje najnowszą RAIDonChip (ROC) technologii i jest zgodny z PCI Express 2.0 szczegółowe informacje o wysokiej przepustowości aplikacji. cechy : Safe Store Usługi dla bardziej bezpieczne Szyfrowanie danych ochrony Informacje techniczne : typ : SATA / SAS (Serial Attached SCSI) wewnętrzne Złącza : 2 x miniSAS SFF8087 interfejs : PCI Express Cache Pamięci : 512 MB DDRII pamięci podręcznej (800 MHz) RAID : RAID 0 / 1 / 5 / 6 / 10 / 50 / 60 lista opakowanie : 1 pc * LSI 92608 I Karta Raid z Pełnym Wspornika.1 pc * Niskie Wspornika.

€ 83.09

Włókna Optyczne Multimetr-50 ~ + 26dBm JW3208C Ręczny Miernik Mocy Optycznej z JW3109 Optyczne Źródło Światła 1310/1550nm

włókna Optyczne Multimetr50 ~ + 26d Bm JW3208 C Ręczny Miernik Mocy Optycznej z JW3109 Optyczne Źródło Światła 1310 / 1550nm uwaga : Pls informują, w którym pola można używać urządzenia, nadawania telewizji pola JW3208 Club telekomunikacji pola JW3208 A w tej kombinacji JW3109 jest(1310 / 1550nm) Miernik mocy JW3109 JW3208 + źródło Laserowe(1310 / 1550nm) miernik mocy z FC (wymienne SC, ST) / , jak również 2.5mm uniwersalny, i laserowe źródło z FC / PC Złącze JW3208 C + JW3109   Miernik Mocy optycznej JW3208 C (50 ~ + 26d Bm) JW3109 optyczna Źródło Światła (1310 / 1550nm)   JW3208 Miernik Mocy Optycznej jest kompaktowy i łatwy w użyciu instrument badania na światłowód sieci, które mogą być wykorzystywane do mocy optycznej bezwzględnych pomiarów, jak również dla strat względne pomiary w włókien optycznych...

€ 84.75

KELUSHI 1 mW 1 ~ 5 km Typu Pen Kabel Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Tester Testowanie Narzędzi + 2.5mm Uniwersalny LC/FC/SC/ST Adapter

1 m W 5 km Zakres Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń, Źródło Detektor Typu długopis Czerwony Laser + 2.5mm Uniwersalny LC / FC / SC / ST Adapter cechy : MQW LD optyczne źródło tryb pracy : CW i BŁYSK FC, SC, ST, LC Ogólne interfejs długi kontroli odległości Steady moc wyjściowa mocne i trwałe powłoki Pen wzorzec projektowy, wygodny do stosowania i przenoszenia funkcja : zlokalizować włókna awarii, takich jak złamania i zginania kontrola awarii w OTDR strefy niewidomych Fiber uznanie od głowy twarzy do powierzchni czołowej mechaniczne przejście punkt optymalizacji zastosowanie : Telecom, CATV projektu PDS budowy i utrzymania optyczne produkcji i badań komponentów inne włókna projektu parametry Techniczne : długość fali : 650 + / 10nm włókna tryb : 2.5mm Uniwersalny moc wyjściowa : 1 m W kontrola odległość : 3 ~ 5 km źródła energii elektrycznej : 2 * Baterie AA (BRAK w zestawie) czas pracy baterii : Więcej niż 15 godzin Temperatura pracy : 10+ 60 stopni C Temperatura przechowywania : 20+ 70 stopni C materiał powłoki : Alumstop wymiary : Średnica 27*168mm waga : Około 160g FCLC fiber adapter Insertion loss : 0.20d B gody trwałość : 500 gniazdo retencji siła : 1 ~ 2.5 N test upadku : spadek wysokości 1 m, 5 krople temperatura pracy : 25°c do + 70°c pakunek zawiera : 1x1 m W wizualny lokalizator uszkodzeń z tworzywa sztucznego FCLC 1x adapter Włókien 1 X Wizualny lokalizator uszkodzeń torba 1 X Smycz 1 ...

€ 17.87

Handheld Grandway Mini Włókna FTTH Optical Fiber Cable Tester Miernik Mocy Optycznej FHP12-A-70dBm ~ + 10dBm Darmowa Wysyłka

Brand New FHP12A Uchwyt Mini Światłowody Miernik Mocy Optycznej70 ~ + 3d Bm pakunek zawiera : 1x FHP12A70 ~ + 3d Bm Miernik Mocy Optycznej włókna1x torba Transportowa1x Języku Chińskim Wykorzystanie Przewodnik(nie mają Języku angielskim) dane techniczne : Model : FHP12A Długość Fali kalibracji (nm) : 800 ~ 1700 detektor typu : In Ga As Zakres pomiarowy (d Bm) : 70, + 10 niepewność (d B) : + 0.2 (5%) liniowość (d B) : 0.01 rozdzielczość wyświetlacza (d B) : 0.035 częstotliwość Hz ID : 270 330 1 K 2 K fala nm ID : 850 / 1300 / 1310 / 1550 / 1490 / 1625 data Pojemność pamięci : 1000 złącze : bateria alkaliczna : Bateria alkaliczna Zasilacz (V) : 8.4 czas Pracy baterii (h) : 240 bez podświetlenia Temperatura pracy (o C) : 10 (o C) + 60 Temperatura przechowywania (o C) : 25 (o C) + 70 wymiary (mm) : 120*30*33 waga (g) : 70

€ 23.27

Na sprzedaż 5 sztuk/partia 15 m Łączący Włókna Optyczne Patchcord Wielomodowy LC-LC OM3 Aqua 10gig 50/125 mikrometrów MM Duplex rdzeń

na sprzedaż 5 sztuk / partia 15 m Łączący Włókna Optyczne Patchcord Wielomodowy LCLC OM3 Aqua 10gig 50 / 125 mikrometrów MM Duplex rdzeńDuplex wielomodowego Rdzeń Światłowód Kabel Patch LC lc duplex Aqua 10 gig laserzoptymalizowany 50 / 125 mikrometrów kabla światłowodowego Długość kabla : 15 metrówkabel średnicach : 2.0mmilość : 5 części / partiadarmowa Wysyłka na Całym Świecie Wielomodowy OM3 Kabli Światłowodowych50 / 125 jest jednym z najczęściej używanych wielomodowy światłowód drugi najczęściej używane są 62.5 / 125 typy.w 50 i 125 jest pomiar przez jednostkę mikronów...

€ 118.82

Fiber optic cleaner, włókna płuczki, nie-fiber chemiczna pen, taśma do czyszczenia włókien box rdzeń losowy kolor

interfejs Optical fiber maszyna do czyszczenia z bez alkoholu specjalnego włókna z rdzeniem, Cleaner unikalna konstrukcja struktury i wyboru, tak, że każdy czyszczenia w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów, filtry łatwy do przenoszenia wystarczy delikatnie wytrzeć, światłowodowe połączenie interfejsu w kurzu i tłuszczu, który jest wyczyszczone, przystępne, taśma w czystsze czyszczenia można powtórzyć i wymienić w celu zmniejszenia kosztów z większych użytkowników. Interfejs Światłowodowy Rdzenia Powierzchni Czołowej Cleaner Parametrów Technicznych 1, czyszczenie : 500 razy czasy 2, efekt czyszczenia : 20 do50 d B (return loss) 3, stosowanie temperatury : 10 do + 50 ° c 4, temperatura przechowywania : od30 do + 70 ° c

€ 15.79